🅶🅰🆁🅰🆉🅾🆆🅰
małe targi książki fotograficznej, książki artystycznej i zinów, które odbędą się już 21 maja 2023 roku (niedziela) w godzinach od 13:oo – 16:oo na wyspie Tamka.

“Garażówa” to mała giełda publikacji fotograficznych, zinów i innych niecodziennych form wydawniczych organizowana przez kolektyw tworzący Galerię u Agatki. Chcieliśmy, aby to
wydarzenie było celebracją niezależnego publikowania, wydawców oraz artystów i artystek.
Na “Garażówie” będziecie mieli okazję zobaczyć niemalże całe spektrum publikacji – od niezależnych, surowych, autorskich zinów wydanych dosłownie w kilku sztukach, poprzez selfpublischingowe wydawnictwa, po instytucjonalne wysokonakładowe publikacje związane z fotografią.
“Garażówa” to też przestrzeń na spotkania, rozmowy, wymianę doświadczeń. Uczestnikami tego wydarzenia będą osoby, które już od wielu lat zajmują się projektowaniem publikacji, ale również osoby, które dopiero zaczynają tę przygodę.

A co najważniejsze będziecie mogli kupić wydawane przez nich książki do swoich prywatnych bibliotek.

Spotkacie m.in.:
BWA Wrocław Galerie Sztuki Współczesnej,