Let’s punk, to seria mająca na celu rozpowszechnienie indywidualnego przesłania zaproszonych do współpracy twórców. Oddajemy w ręce ludzi wszystkie powstałe prace, które w duchu punk mają dodawać siły. Wystawa, to uniwersalna opowieść o wolności twórcy. Prezentujemy różne postawy, pokazujemy swoją wolność i wrażliwość, pokazujemy indywidualność, drukujemy swoje ślady. Nie liczymy się z autorytetami. Słuchamy serca, śmiejemy się z powagi. To wystawa o naszym doświadczeniu, codzienności, o nowych zmieniających się potrzebach, zaangażowaniu, wrażliwości, trudności i nie tylko.

Artyści i artystki: Aleksandra Apaza, Tomasz Broda, Mira Boczniowicz, Michał Chojecki, Tomasz Dobiszewski, Viktoriya Grabowska, Agata Grzych, GRAVIKA Helena Hauswirt, Łukasz Huculak, Robert Jarzec, Jakub Jernajczyk, Krzysztof Kochnowicz, Anna Kodź, Wojciech Kołacz OTECKI, Marta Kubiak, Milena Lubach, Maciej Majchrzak, Iwona Matkowska, Michał Matoszko, Barnaba Mikułowski, Julita Nowosad, Emiko Okime, Łukasz Paluch, Artur Skowroński, Michał Sikorski, Robert Sochacki, Szymon Sznajder, Rita de Lubomirz Treter, Karolina Wiśniewska, Magdalena Wosik.

Tekst i zdjęcia: materiały organizatora
Kuratorka: Iwona Matkowska
Identyfikacja wizualna: Paweł Mildne